۸۰ درصد جایگاه‌های سوخت گیلان فعال است
۸۰ درصد جایگاه‌های سوخت گیلان فعال است
معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری گیلان با اشاره به اختلال در عرضه سوخت جایگاه ها گفت: حدود ۸۰ درصد از جایگاه های عرضه سوخت استان تا این لحظه فعال شده اند.

 به گزارش روابط عمومی استانداری گیلان؛موسی فکور در جریان بازدید از برخی جایگاه های عرضه سوخت بنزین در رشت اظهار کرد: از ۱۲۹ جایگاه سوخت گیلان هم اینک ۱۰۰ جایگاه سوخت در استان فعال شده و در حال خدمات رسانی به مردم هستند.

وی افزود: با توجه به اینکه از پیش از ظهر امروز سامانه هوشمند سوخت رسانی در کشور با اختلال مواجه شد، از همان ساعات ابتدایی مسئولان شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی گیلان با تاکید استاندار ، تیم های مختلف را به جایگاه ها اعزام کردند.

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری گیلان با بیان اینکه تمامی جایگاه های عرضه سوخت در مناطق مرکزی رشت، بندرانزلی و صومعه سرا فعال است بیان کرد: ۲۹ جایگاه دیگر نیز به مرور در چرخه عرضه سوخت قرار خواهد گرفت تا تمامی این جایگاه‌ها در گیلان فعال و مشغول خدمت رسانی به مردم شوند.

فکور خاطرنشان کرد: بحث ارائه سوخت سامانه ای نیز در کشور دنبال می شود و طبق نظر کارشناسان این مشکل تا فردا(سه شنبه) برطرف خواهد شد تا هموطنان بتوانند از کارت سوخت خود نیز استفاده کنند.