مسابقات فوتچل در آستانه اشرفیه برگزار شد
مسابقات فوتچل در آستانه اشرفیه برگزار شد
چهارمین دوره مسابقات فوتچل ( فوتبال داخل شالیزار) در یکهزار متر از اراضی کشاورزی روستای کینچاه بخش مرکزی آستانه اشرفیه برگزار شد.

مسئول برگزاری این دوره از مسابقات در حاشیه بازی های رده بندی و فینال این دوره از مسابقات گفت: این مسابقات از سوم تیرماه  با حضور هشت تیم از روستاهای آستانه اشرفیه و لشت نشاء آغاز شده است.

حسن لفوتی با اشاره به اینکه تیم های شرکت کننده در این دوره از مسابقات فوتچل در دو گروه چهار تیمی و بصورت دوره ای با هم به رقابت پرداختند افزود: هشت بازیکن ، یک مربی و یک سرپرست تیم های حاضر در این مسابقات را همراهی کردند ، ضمن آنکه هر تیم با پنج بازیکن مقابل حریفانش به میدان رفت.

وی با بیان اینکه بازی های این مسابقات در زمینی به عرض ۲۵ متر و به طول ۴۰ متر برگزار شده اظهار داشت: این مسابقات در دو وقت ۱۵ دقیقه ای برگزار شد و  ۲ داور نیز در هر بازی به قضاوت پرداختند.

به گفته لفوتی در پایان این دوره از مسابقات و در دیدار فینال ، دو تیم سون استیل کینچاه و چافو چاه لشت نشاء در وقت های قانونی به تساوی بدون گل دست یافتند که در ضربات پنالتی تیم سون استیل با غلبه بر حریف خود به قهرمانی این مسابقات دست یافت.

وی ادامه داد: در بازی رده بندی نیز تیم استیل کاسپین کینچاه با پیروزی یک بر صفر مقابل تیم پدیده کینچاه به مقام سومی این دوره از مسابقات دست یافت.

لفوتی یاداور شد: مسابقات فوتچل روستای کینچاه با هدف ایجاد نشاط و توسعه ورزش در بین جوانان روستایی برگزار شده است.

روستای کینچاه در حدود شش کیلومتری شهر آستانه اشرفیه واقع است. شهرستان آستانه اشرفیه در ۳۵ کیلومتری شرق مرکز گیلان قرار دارد.

  • منبع خبر : ایرنا