لزوم حمایت مالی از شهرداری رشت برای اجرای پروژه‌های طرح میثاق
لزوم حمایت مالی از شهرداری رشت برای اجرای پروژه‌های طرح میثاق
کوچکی‌نژاد : برای تامین مالی پروژه‌های طرح میثاق نباید تنها به یک نقطه و یا دو نقطه متمرکز شویم بلکه باید از همه پتانسیل‌ها به ویژه از سطح ملی بیشتر استفاده کنیم.
 به گزارش واحد خبر مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری رشت_ جبار کوچکی‌نژاد نماینده مردم شهرستان رشت در مجلس در جلسه بررسی مهم‌ترین پروژه‌های عمرانی شهر که امروز چهارشنبه ۴ مرداد ۱۴۰۲ با حضور شهردار، رییس و دیگر اعضای شورای اسلامی و معاونین شهردار برگزار شد اظهار داشت: شهرداری رشت کار بسیار سنگین و حجیمی را شروع کرده است و قطعا برای به ثمر رساندن آن به پشتیبانی و منابع مالی نیاز دارد.
کوچکی‌نژاد تصریح کرد: برای تامین مالی پروژه‌های طرح میثاق نباید تنها به یک نقطه و یا دو نقطه متمرکز شویم بلکه باید از همه پتانسیل‌ها به ویژه از سطح ملی بیشتر استفاده کنیم.
وی اضافه کرد: شهرداری رشت برای تسریع در عملیات اجرایی پروژه‌های طرح میثاق و پروژه‌های مدیریت پسماند می‌تواند با بهره‌گیری از نیروی انسانی توانمند و متخصص اقدامات را به نحو مطلوب‌تری به پیش ببرد.
کوچکی‌نژاد اضافه کرد: رینگ ۹۰ متری از دیگر ضروریات شهر رشت است که درصددیم در خلال بودجه نویسی برای سال ۱۴۰۳ منابعی را برای آن طلب کنیم زیرا معتقدیم تنها با اجرای چندین تقاطع نمی‌توان مشکلات ترافیکی شهر رشت را مرتفع کرد.
وی با بیان اینکه برای احیا دو رودخانه گوهر رود و زرجوب رشت از بودجه سال ۱۴۰۲ استفاده خواهد شد گفت: برای تحقق این امر باید ابتدا طرح مطالعاتی توسط مدیریت شهری تهیه و ارائه شود.