رحیم شوقی از بودجه ۵ هزار و ۸۰۰ میلیارد تومانی شهرداری رشت برای سال ۱۴۰۳ خبر داد | برای تحقق بودجه تلاشمان را خواهیم کرد
رحیم شوقی از بودجه ۵ هزار و ۸۰۰ میلیارد تومانی شهرداری رشت برای سال ۱۴۰۳ خبر داد | برای تحقق بودجه تلاشمان را خواهیم کرد

رحیم شوقی شهردار رشت در بیست و سومین جلسه کمیسیون تلفیق که صبح ۲۵ بهمن ۱۴۰۲ به منظور بررسی و جمع بندی لایحه بودجه ۱۴۰۳ شهرداری در ساختمان شورا برگزار شد ضمن تشکر از اعضای شورا به دلیل بررسی دقیق لایحه بودجه ۱۴۰۳ شهرداری رشت، اظهار داشت: امیدواریم یک رضایتمندی در سطح شهر ایجاد شود. مردم […]

رحیم شوقی شهردار رشت در بیست و سومین جلسه کمیسیون تلفیق که صبح ۲۵ بهمن ۱۴۰۲ به منظور بررسی و جمع بندی لایحه بودجه ۱۴۰۳ شهرداری در ساختمان شورا برگزار شد ضمن تشکر از اعضای شورا به دلیل بررسی دقیق لایحه بودجه ۱۴۰۳ شهرداری رشت، اظهار داشت: امیدواریم یک رضایتمندی در سطح شهر ایجاد شود.

مردم نیز کارها را می بینند و قضاوت خواهند کرد. اصلاحات مدنظر اعضای شورا توسط همکاران ما انجام خواهد شد.

وی افزود: کار مدیریت شهری کار جمعی است و کار سختی در سال آتی در پیش داریم.

بودجه پیشنهادی ما ۵ هزار و ۴۰۰ میلیارد تومان بود که با نظر اعضا به ۵ هزار و ۸۰۰ میلیارد تومان رسیده است که روزی ۱۶ میلیارد تومان خواهد بود که اعداد و ارقام قابل توجهی است.

البته رشت شهر توانمندی است و شهرهای هم تراز ما بودجه های بالاتری را نیز در نظر گرفته اند و با حمایت اعضای شورا تلاش خواهیم کرد بودجه محقق شود و خللی در امور اجرایی و جاری ایجاد نشود.

رحیم شوقی در ادامه در خصوص تالاب عینک تصریح کرد: قطعا در سال آینده به طور ویژه به این موضوع توجه خواهد شد تا یک خروجی مناسب داشته باشیم. قطعا آرزوی همه مردم و اعضای شورا است که تالاب عینک ساماندهی شود.

شهردار رشت در بخش دیگری از سخنان خود عنوان کرد: در تلاشیم برخی پروژه ها از جمله کمربندی شهر را نیز در اعتبارات ملی ببینیم و از این طریق تامین اعتبار کنیم.

وی در توضیح موارد مطرح شده در خصوص طرح میثاق، اظهار داشت: اینگونه نیست که شهرداری تنها به دنبال اجرای طرح میثاق باشد اما در سال جاری برای شروع احداث تقاطع های غیرهمسطح نیاز بود از دیگر ردیف ها تامین اعتبار صورت گیرد.

شهردار رشت در پایان از اعضای کمیسیون عمران شورای شهر رشت به منظور بازدید از دیگر پروژه های عمرانی شهرداری دعوت به عمل آورد.