انتصاب سرپرست ” معاونت امور فرهنگی و رسانه ای ” اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان
انتصاب سرپرست ” معاونت امور فرهنگی و رسانه ای ” اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان با صدور حکمی ، " قاسم مصفا " را با حفظ سمت ، به عنوان " سرپرست معاونت امور فرهنگی و رسانه ای " اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان منصوب نمود .

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان ، امیرحسین طاهری مدیر کل فرهنگ و ارشاد  اسلامی گیلان با صدور حکمی ” قاسم مصفا ” را با حفظ سمت ” رییس گروه امور رسانه ” ، به عنوان ” سرپرست معاونت امور فرهنگی و رسانه ای ” اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان منصوب نمود .

در مراسم تکریم محمد نیک بخش و معارفه قاسم مصفا که روز پنجشنبه ۱۶ آذر ماه ۱۴۰۲ در سالن اجتماعات اداره کل برگزار شد ، مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان در سخنانی ضمن قدردانی از تلاش های سرپرست پیشین ، به اهمیت فعالیت های فرهنگی و رسانه ای اشاره نمود و اجرای درست و اصولی برنامه ها و تکالیف ابلاغی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در این حوزه را مورد تأکید قرار داد .

امیرحسین طاهری پویایی فزون تر معاونت فرهنگی و رسانه ای اداره کل و استفاده شایسته از ظرفیت نیروی انسانی غنی با در نظر داشتن مولفه های تعامل ، هم افزایی و همگرایی با اهالی فرهنگ و رسانه استان را از انتظارات خود از سرپرست جدید این معاونت ذکر نمود .

وی ادامه داد : انجام فعالیت‌ها و تلاش‌ها باید نتیجه‌ای ملموس برای مردم و به طور مشخص اهالی فرهنگ و هنر داشته باشد و در صورت تحقق این مهم ، تحولاتی مثبت را شاهد خواهیم بود .

در پایان این مراسم با قدردانی از محمد نیک بخش سرپرست پیشین ، حکم انتصاب قاسم مصفا به عنوان سرپرست جدید معاونت امور فرهنگی و رسانه ای اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان به او اعطا شد .

« قاسم مصفا » متولد ۱۳۶۰ در رشت و دارای مدرک تحصیلی کارشناسی مدیریت فرهنگی است . او از کارکنان رسمی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان با ۱۷ سال سابقه خدمت می باشد که از سال ۱۳۸۵ در حوزه روابط عمومی اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان گیلان مشغول بوده است و از سال ۱۳۹۰ مسئولیت روابط عمومی این حوزه را بر عهده داشت . و پس از آن مسئولیت های مختلفی از قبیل : کارشناس ارزیابی روابط عمومی دستگاه‌های اجرایی ، مسوول هماهنگی ، رصد و پایش رسانه ها  ، کارشناس شورای فرهنگ عمومی و رئیس گروه امور رسانه اداره کل را در کارنامه دارد .

مصفا از مدیران جوان و خوشنام فرهنگ و ارشاد اسلامی است که طی این سالها توانست چندین بار در ارزیابی عملکرد یکساله وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و ادارات تابعه ، عنوان روابط عمومی برتر را در بین استان ها کسب نماید .