اعطای تسهیلات بانکی با سود 15 درصدی به کشاورزان گیلانی
اعطای تسهیلات بانکی با سود 15 درصدی به کشاورزان گیلانی
رئیس اداره امور فناوری مکانیزه جهاد کشاورزی گیلان از اعطای تسهیلات با سود 15 درصد برای خرید انواع آلات کشاورزی به کشاورزان گیلانی خبر داد.

کامیاب با اشاره به اعطای تسهیلات بانکی به کشاورزان گیلانی اظهار کرد: مبلغ ۷۴۰ میلیارد ریال تسهیلات بانکی از محل خط اعتباری طرح توسعه مکانیزاسیون کشاورزی به کشاورزان گیلانی اعطا می‌شود.

وی با بیان اینکه این تسهیلات با عاملیت بانک کشاورزی با سود ۱۵ درصد برای خرید انواع ماشین‌ها و تجهیزات کشاورزی به کشاورزان تعلق می‌گیرد گفت: این تسهیلات در زیر بخش‌های تولیدی زراعت، باغبانی، دام‌پروری، شیلات، جنگل و مرتع و گیاهان دارویی در سال جاری به استان تخصیص‌یافته است.

رئیس اداره امور فناوری مکانیزه جهاد کشاورزی گیلان با اشاره به نحوه دریافت این تسهیلات توسط کشاورزان گیلانی تصریح کرد: این اعتبار توزیع شهرستانی شده و متقاضیان می‌توانند با مراجعه به مدیریت جهاد کشاورزی شهرستان یا مراکز خدمات جهاد کشاورزی دهستان‌ها نسبت به ارائه درخواست اقدام کرده و مستقیماً به بانک کشاورزی شعبه شهرستان مربوطه برای دریافت تسهیلات و خرید ماشین معرفی می‌شوند.

کامیاب با اشاره به میزان جذب این اعتبار افزود: بر اساس گزارش دریافتی از مدیریت شعب بانک کشاورزی استان تا تاریخ ۹۸/۳/۱۸ بیش از صد میلیارد ریال از اعتبار مذکور جذب‌شده است.