کاهش ۹.۴ درصدی میزان خودرو ورودی به استان گیلان
کاهش ۹.۴ درصدی میزان خودرو ورودی به استان گیلان
مدیرکل راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای استان گیلان با اشاره به میزان خودروهای واردشده به استان گیلان گفت: سامانه‌های تردد شمار در استان گیلان تا به امروز یک‌میلیون خودرو وارد استان شده که با کاهش ۹.۴ درصدی مواجه بوده‌ایم.

محمدرضا نازک‌کار امروز در جمع خبرنگاران با بیان اینکه سامانه تردد شمار در جاده‌ها به‌صورت شبانه‌روزی بر میزان ورود و خروج خودرو به استان گیلان نظارت دارند اظهار کرد: استان گیلان دارای ظرفیت بسیار بالایی در حوزه گردشگری است و به همین دلیل سامانه تردد شمار در جاده‌های استان همه‌روزه میزان خودرو وارد و خارج‌شده به استان را ثبت می‌کنند.

وی با اشاره به میزان خودروهای واردشده به استان گیلان گفت:  سامانه‌های تردد شمار در استان گیلان تا به امروز یک‌میلیون خودرو وارد استان شده که با کاهش ۹.۴ درصدی مواجه بوده‌ایم.

مدیرکل راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای استان گیلان با اذعان پیش‌فروش بلیت‌های اتوبوس از دو طریق مستقیم و اینترنتی انجام شده است تصریح کرد: بسیاری از مردم برای مسافرت نیاز به اتوبوس داشته تا بتوانند به‌راحتی به سفر خود بپردازند به همین منظور سعی کردیم برای رفاه حال مسافران ۱۳ هزار   بلیط را  به‌صورت اینترنتی و مستقیم  پیش‌فروش کنیم.

نازک‌کار با بیان اینکه از هم‌وطنان می‌خواهم برای سفر به استان گیلان به وضعیت جاده‌ها توجه کنند افزود: طبق اعلام سازمان هواشناسی مبنی بر ورود سامانه بارشی به استان گیلان از هم‌وطنان می‌خواهم در هنگام سفر به این استان از وضعیت جاده‌ها مطلع شوند.