پنج گزینه نهایی تصدی شهرداری رشت روی میز شورای شهر
پنج گزینه نهایی تصدی شهرداری رشت روی میز شورای شهر
سخنگوی شورای اسلامی شهر رشت با اشاره به برگزاری جلسه انتخاب شهردار در ۹ صبح شنبه هفته آینده گفت: تا این لحظه پنج گزینه نهایی تصدی شهرداری رشت پس از بررسی برنامه‌های ارائه‌شده مشخص شدند.

فاطمه شیرزاد با اشاره به بررسی برنامه‌های افراد کاندید تصدی شهرداری رشت اظهار کرد: طی این مدت 16 نفر برای این جایگاه اعلام آمادگی کرده که یک نفر از آنان اخیراً انصراف خود را اعلام و درنهایت از میان ۱۵ گزینه پنج نفر تا این لحظه برای تصدی جایگاه شهردار رشت مورد تأیید قرار گرفتند.

وی به روز برگزاری جلسه انتخاب شهردار رشت اشاره کرد و گفت: رحیم شوقی، ناصر حاج محمدی، بهزاد افشار، سیروس شفقی و فرامرز جمشید پور پنج گزینه‌ای هستند که تا این لحظه مورد موافقت قرارگرفته و ۹ صبح شنبه هفته آینده این افراد جهت ارائه برنامه‌های خود در صحن شورا حضور پیدا می‌کنند.

سخنگوی شورای اسلامی شهر رشت با اشاره به اینکه اعضای شورا طی چند روز اخیر مشغول بررسی وضعیت گزینه‌های کاندید تصدی جایگاه شهردار رشت بودند بیان کرد: این امکان که بازهم به تعداد گزینه‌های کاندید جایگاه شهردار رشت اضافه شود وجود دارد و اعضای شورا تمام تلاش خود را به کار گرفته تا بتوانند بهترین فرد را برای این جایگاه انتخاب کرده و به این خواسته به‌حق شهروندان جامعه عمل بپوشانند.