سپیدرود 5 فینال در پیش دارد
سپیدرود 5 فینال در پیش دارد
مدافع تیم فوتبال سپیدرود رشت با اشاره به اینکه سپیدرود پنج فینال تا پایان لیگ برتر در پیش دارد، گفت: پیروزی مقابل تیم تراکتورسازی باعث افزایش روحیه تیممان شده است.

میلاد قربان‌زاده با اشاره به اینکه سپیدرود در پنج دیدار آتی برای بقا می‌جنگد، اظهار کرد: پیروزی مقابل تیم تراکتورسازی باعث افزایش روحیه تیممان شده است ولی هرگز بابت این پیروزی مغرور نشده و هنوز راهی طولانی برای بقا در پیش داریم، فاصله امتیازمان با تیم مسجدسلیمان به یک امتیاز کاهش‌یافته ولی رتبه‌مان در جدول تغییری پیدا نکرده است.

وی با اشاره به اینکه بازیکنان فعل خواستن را مقابل تراکتورسازی صرف کرده بودند، تصریح کرد: با دوندگی بی‌امان مقابل تراکتورسازی تبریز، تمامی راه‌های نفوذ را بر روی این تیم بستیم و با ارائه یک بازی درگیرانه و تاکتیکی توانستیم سه امتیاز مسابقه را کسب کنیم، تراکتورسازی یکی از مدعیان قهرمانی لیگ برتر فوتبال کشورمان است و پیروزی مقابل این تیم، نشان از پتانسیل بالای سپیدرود رشت دارد.

مدافع تیم فوتبال سپیدرود رشت با اذعان بر تأثیر بالای دست‌نشان بر روی بازیکنان سپیدرود، بیان کرد: ایشان ابتدا بازیکنان را ازنظر روحی روانی به آمادگی بالایی رسانده و پس‌ازآن با تمرینات بدن‌سازی خوبی که داشتند، توانستیم به آمادگی بالایی دست پیدا کنیم.

قربان‌زاده با اشاره به اینکه کریمی در سپیدرود تنها بود، گفت: ایشان زحمات بسیاری برای تیممان کشیدند و تمامی بازیکنان، قدردان زحمات اسطوره فوتبال کشورمان هستند، آقای کریمی در سپیدرود تنها بوده و به همین دلیل نتوانستند نتایج مطلوبی کسب کنند.

وی با بیان اینکه سرمربی جدید خواهان بازی بنده در پست‌های تهاجمی بودند، اظهار کرد: آقای دست‌نشان پس از ورودشان به تیم از بنده خواستند که تمرکزم را روی بازی در خط حمله قرار دهم، ابتدای حضور ایشان به‌عنوان یکی از نفرات تیم در فاز تهاجمی به میدان رفتم ولی به دلیل برخی مصدومیت‌ها به‌ناچار در پست دفاع کناری به بازی گرفته شدم.

بازیکن سپیدرود رشت با تأکید بر اینکه سرباز سپیدرود است، افزود: در پست‌های هجومی راحت‌تر بوده و در این پست‌ها به‌مراتب باکیفیت بالاتری بازی می‌کنم ولی به دلیل نیاز مبرم تیممان در هر پستی که کادر فنی صلاح بداند با تمام وجود می‌جنگم.

قربان‌زاده با اشاره به اینکه تراکتورسازی از وینگرهای بزرگی سود می‌برد، افزود: در دیدار مقابل این تیم به کمک سایر همبازیانم توانستم به‌خوبی بازیکنان کناری تراکتورسازی را مهار کرده و روز سختی برایشان رقم بزنم.

وی با بیان اینکه پنج دیدار باقی‌مانده سپیدرود حکم فینال برای این تیم است، اظهار کرد: برای کسب سه امتیاز به مصاف پارس جنوبی جم می‌رویم و تمام تلاشمان را برای کسب امتیازات لازم در پنج دیدار آتی به کارخواهیم بست، سپیدرود با پیروزی مقابل تراکتور نشان داده است که توانایی پیروزی مقابل هر تیمی را دارد.