جلب رضایت مشتریان در گرو ارائه خدمات باکیفیت است
جلب رضایت مشتریان در گرو ارائه خدمات باکیفیت است
مجموعه قنادی اشهدی با قدمتی ۷۰ ساله یکی از برترين برندهای تولید انواع شیرینی خشک، تر، دسر، کیک و کلوچه (مخصوص) در گیلان است که با دو شعبه فعال در شهرهای رشت و صومعه سرا در حال ارائه خدمت به مشتریان می باشد.

سعید اشهدی مدیریت مجموعه اشهدی، جلب رضایت مشتریان را در گرو تولید و فروش انواع محصولات با کیفیت، سالم و مطابق با ذائقه و نیاز مشتریان دانسته و آن را وظیفه خود می داند.

وی استفاده از فن آوری روز، منابع انسانی کارآمد خلاق و وظیفه شناس را زمینه ساز محصولات باکیفیت و سالم عنوان کرد و گفت: کارکنان این مجموعه چه در رشت و چه در صومعه سرا در محیطی بسیار صمیمی و آرام همچون خانواده در حال ارائه خدمات به مشتریان عزیز می باشند.

سعید اشهدی با تاکید براینکه استان گیلان ظرفیت مناسبی برای تولید انواع کلوچه و شیرینی های سنتی را دارد، گفت: مجموعه اشهدی با ۱۲۰ نیروی متخصص و با تجربه در بخش های تولید،فروش، کنترل کیفی، مارکتینگ، بهداشت محیط … درحال فعالیت می باشد و همواره سعی در توسعه خدمات و صادرات به سایر کشور ها و ارائه هر چه بهتر محصولات خود را دارد.کما این که صادرات کلوچه مخصوص اشهدی و شیرینی به مدت چندین سال به کشور استرالیا در حال انجام می باشد.

سعید اشهدی با اشاره به راه اندازی اولین فروشگاه اینترنتی فروش کیک، شیرینی و کلوچه در استان گیلان افزود: از این بستر برای ارسال کلوچه های مخصوص خود به سراسر ایران اقدام نموده ایم.

وی هم چنین یادآور شد: مجموعه اشهدی با فعالیت در شبکه های اجتماعی با بیش از ۴۰۰۰۰ دنبال کننده در ارتباط و در حال ارائه خدمات اینترنتی است و در شانزدهم آذر ۱۴۰۰ به جهت نشان دادن ظرفیت های تولید و فروش مجموعه و هم چنین در راستای ظرفیت های گردشگری در کلانشهر رشت ،شهر خلاق خوراک ،قنادی اشهدی با قرعه کشی از بین ١٠٠٠ نفر شرکت کننده در شبکه اجتماعی خود یک تور گردشگری جهت بازدید از فروشگاه و کارگاه ها ی مجموعه در شعب رشت و صومعه سرا برگزار کرد و افراد برگزیده از نزدیک با محصولات اشهدی و توانمندی های آن بیش از پیش آشنا شدند.