تخصیص1100 میلیارد تومان منابع برای رونق واحدهای تولیدی
تخصیص1100 میلیارد تومان منابع برای رونق واحدهای تولیدی
رئیس سازمان صنعت معدن تجارت گیلان با بیان اینکه یکی از راهکاری رونق تولید در کشور راه‌یابی محصولات تولیدی به بازار است، گفت: یک‌هزار و ۱۰۰ میلیارد تومان منابع مالی برای رونق واحدهای تولیدی در نظر گرفته‌شده است.

فرهاد دلق‌پوش با بیان اینکه سازمان صنعت معدن تجارت از هیچ تلاشی برای رونق تولید در کشور دریغ نخواهد کرد، اظهار کرد: افزایش تولید در کشور  منجربه رشد اقتصاد و اشتغال می‌شود به همین دلیل تمام نهادها ازجمله سازمان صنعت معدن تجارت تمام تلاش خود را برای اجرایی شدن شعار سال انجام می‌دهند.

وی با اشاره به میزان اعتبار در نظر گرفته‌شده برای واحدهای تولیدی گفت: یک‌هزار و ۱۰۰ میلیارد تومان منابع مالی برای واحدهای تولیدی در نظر گرفته‌شده که از این مقدار ۴۴۲ میلیارد تومان آن پرداخت و به همین میزان اعتبار نیز تا دو الی سه ماه آینده پرداخت می‌شود.

رئیس سازمان صنعت معدن تجارت گیلان یکی از راهکاری رونق تولید در کشور را راه‌یابی محصولات تولیدی به بازار دانست و افزود: اگر بتوانیم تولیداتمان را افزایش، واحدهای تولیدی را توسعه و طرح‌های تولیدی را رونق دهیم شعار سال در کشور به بهترین نحو اجرایی می‌شود.

دلق‌پوش با درخواست از مردم برای توجه به تولیدات داخلی گفت: اگر مردم تولیدات داخلی را خریداری و از تولیدکنندگان حمایت کنند بسیاری از مشکلات تولیدکننده حل می‌شود.