باشگاه سپاهان فومن به صورت رسمی آغاز به کار کرد
باشگاه سپاهان فومن به صورت رسمی آغاز به کار کرد
مدیرعامل باشگاه سپاهان فومن، گفت: این باشگاه به طور رسمی زیر نظر باشگاه سپاهان اصفهان در غرب گیلان آغاز به کار کرد.

به گزارش قلم نیوز، محمد باقر حسن زاده مالک و مدیرعامل باشگاه سپاهان فومن ظهر امروز طی نشست خبری که در سالن کنفرانس هتل معین این شهر برگزار شد، به تشریح فعالیت های این باشگاه فرهنگی و ورزشی پرداخت و افزود: این باشگاه در حوزه فوتبال در رده های سنی پایه نونهالان، نوجوانان و جوانان فعالیت می کند و هادی تأمینی بازیکن سابق تیم های ملوان، سپاهان و سپیدرود و قاسم صفایی از داوران خوشنام شهرستان مسئولیت فنی را برعهده خواهد داشت.

وی افزود: با رایزنی های صورت گرفته سعی بر آن داریم که به عنوان آکادمی فوتبال سپاهان زیر نظر باشگاه سپاهان اصفهان فعالیت کنیم و به زودی به عنوان آکادمی ۵۸ سپاهان اصفهان در رده های پایه در غرب گیلان  فعالیت می کنیم.

مدیرعامل باشگاه سپاهان فومن ادامه داد: تیمداری ما بستگی به استقبال بازیکنان مستعد دارد و به حتم با توجه به پتانسیلی که در گیلان و فومن وجود دارد می توانیم در رده های پایه تیمداری کنیم و در زیر گروه لیگ های استانی و فیستوال هایی که باشگاه سپاهان اصفهان در نظر می گیرد شرکت کنیم.

وی تصریح کرد: دفتر باشگاه در خیابان انتظام فومن می باشد که به صورت رسمی با حضور مدیران بومی و باشگاه سپاهان اصفهان و حسن اشجاری و زهری ملی پوشان فومنی سابق فوتبال افتتاح خواهد شد با توجه به برنامه کوتاه و بلند مدتی که ترسیم کرده ایم  قطعا در آینده زیاد از این باشگاه خواهید دید و شنید.

حسن زاده بیان کرد: از همه نونهالان، نوجوانان و جوانان برای حضور در باشگاه سپاهان فومن دعوت می شود تا با ثبت نام در این باشگاه ساماندهی و مورد آموزش قرار گیرند.