سه شنبه, ۳۰ آبان ۱۳۹۶
اوقات شرعی اذان صبح به افق رشت ۰۵:۲۷
نایب رئیس کمیسیون فرهنگی شورای شهر رشت:

با برپایی کارگاه خلاقیت بازیگری و حرکات مدرن در رشت مخالف هستیم

شناسه خبر : ۹۷۲۴ - چهارشنبه ۱۵ دی ۱۳۹۵ - ۰۸:۱۲

اجتماعی > فرهنگی و هنری

نایب رئیس کمیسیون فرهنگی شورای اسلامی شهر رشت با بیان اینکه دست‌های پشت پرده اقدام‌های غیر ارزشی و غیر فرهنگی در رشت باید مشخص شود گفت: مدیر عامل سازمان فرهنگی‌ورزشی شهرداری رشت آبرومندانه قبل از دریافت حکم برکناری، استعفا دهد.

مظفر نیکومنش‌نودهی با اشاره به نصب بنرهای تبلیغاتی دعوت از مدرس رقص و آواز فرانسوی برای حضور در رشت اظهار کرد: دست‌های پشت پرده اقدام‌های غیر ارزشی و غیر فرهنگی در رشت باید مشخص شود و این موضوع واقعاً ناراحت کننده است.
وی با اشاره به اینکه فرهنگ ایرانی‌اسلامی الگوی کامل و جامع است گفت: با حضور جولی دبلیس به بهانه  برپایی کارگاه خلاقیت بازیگری و حرکات مدرن در رشت مخالف هستیم و هنرمندان گیلانی بسیار مجرب‌تر و کاردان هستند.
عضو شورای اسلامی شهر رشت ادامه داد: دعوت از فرد مذکور توهین به ارزش‌ها، اعتقادها و خون شهداست و در قبال حفظ و توسعه ارزش‌های ایرانی‌اسلامی مسؤول هستیم و مدیر عامل سازمان فرهنگی‌ورزشی شهرداری رشت موظف است به انجام چنین برنامه‌هایی دقت و توجه بیشتری داشته باشد و اجازه ندهد ولنگاری‌های فرهنگی بر اثر عدم دقت وی در شهر اتفاق بیفتد.
وی با اشاره به نقش اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی در برگزاری چنین برنامه‌هایی خاطرنشان کرد: مدیر عامل سازمان فرهنگی ورزشی مدعی است که دعوت از فرد مورد نظر را با مجوز ارشاد گیلان انجام داده و با این اوصاف امیدواریم پاسخ قانع کننده‌ای در این خصوص داده شود.
نیکومنش‌نودهی بیان کرد: مدیر عامل سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری رشت بدون مطرح کردن این موضوع در کمیسیون فرهنگی شورای رشت اقدام مذکور را انجام داده و وی شخصاً باید پاسخگوی اتفاق‌ها باشد و  امیدواریم اقدام‌های این فرد عمدی نبوده باشد.
وی اشتباهات مدیر عامل سازمان فرهنگی‌ورزشی رشت در دعوت از جولی دبلیس را سؤال برانگیز خواند و متذکر شد: کمیسیون فرهنگی شورای رشت باید در این زمینه موضع جدی بگیرد.
نیکومنش‌نودهی با بیان اینکه رهبر معظم انقلاب بارها در زمینه اثرات مخرب فرهنگ غرب تأکید کردند، یادآور شد: چنین اقدام‌هایی در  شرایطی که مستکبران غرب تمام توان خود را برای پایمال کردن باورها و ارزش‌های ایرانی‌اسلامی به‌کار گرفته‌اند آب در آسیاب دشمن ریختن است.
نایب رئیس کمیسیون فرهنگی شورای شهررشتخاطرنشان کرد: مدیری که نسبت به وظایف خود آشنا نیست و با اقدام‌هایش موجب بروز چنین افتضاحی در شهر رشت می‌شود باید آبرومندانه و قبل از صدور حکم برکناری‌اش استعفا دهد.

برچسب ها
مطالب بیشتر
ارسال نظر

ارسال دیدگاهی در این باره