سه شنبه, ۳ بهمن ۱۳۹۶
اوقات شرعی نیمه شب شرعی به افق رشت ۲۳:۳۹
بدون اطلاع روابط عمومی فرمانداری رضوانشهر

جشنواره فرهنگی کوچ پاییزه برگزار شد!

شناسه خبر : ۹۱۴۶ - جمعه ۹ مهر ۱۳۹۵ - ۱۴:۲۴

اجتماعی > تیتر یک > گردشگری

جشنواره فرهنگی کوچ پاییزه و نان محلی در ییلاق چروده اندل بدون اطلاع روابط عمومی فرمانداری شهرستان رضوانشهر برگزار شد.

این جشنواره در حالی بدون اطلاع روابط عمومی فرمانداری رضوانشهر برگزار شده است که در خبر منتشر شده از خبرگزاری فارس ، فرمانداری رضوانشهر به عنوان یکی از اصلی ترین نهادهای دولتی برگزار کننده این جشنواره عنوان شده بود.
از آنجایی که این رسانه به عنوان یکی از رسانه های حامی برنامه ها و جشنواره های بومی محلی و گردشگری محسوب می شود و علی رغم برنامه ریزی برای پوشش تصویری و خبری این جشنواره ، در راستای انتشار این خبر طی تلاشهای بسیار برای ایجاد ارتباط با مهمترین و اصلی ترین نهاد برگزار کننده جشنواره مذکور برای هماهنگی و تهیه گزارش از نحوه برگزاری جشنواره ، با روابط عمومی فرمانداری رضوانشهر گفتگو کرده و ایشان طی این گفتگوی تلفنی خبر از برگزار نشدن جشنواره را دادند.
متاسفانه روز جمعه شاهد انتشار گزارشهای مکتوب و تصویری از رسانه ها بوده و با پیگیری و تماس تلفنی این رسانه با روابط عمومی فرمانداری رضوانشهر، وی اظهار بی اطلاعی از برگزاری برنامه را کرده و اعلام داشتند که این جشنواره برگزار نشده است و پس از مدتی طی تماسی از سوی این روابط عمومی به یقین میرسیم که این جشنواره در زمان و مکان اعلام شده برگزار شده است.
جای بسی تاسف است که روابط عمومی یک نهاد دولتی که به عنوان یکی از مسئولین اصلی برگزار کننده یک جشنواره مطرح می شود از چگونگی و نحوه اجرای آن جشنواره بی اطلاع بوده و با این بی اطلاعی رسانه ای ر از رسالت خبری خود بی نسیب نماید.
به دلیل اطلاعات نادرست روابط عمومی فرمانداری رضوانشهر این رسانه هیچگونه گزارش مکتوب و تصویری از این جشنواره در اختیار ندارد.

برچسب ها
مطالب بیشتر
ارسال نظر

2 ديدگاه

  1. کریمی گفت:

    متن دارای غلط املایی است.علی رقم؟؟ گفتوگو؟؟؟همچنین خیر صحت ندارد

ارسال دیدگاهی در این باره