سه شنبه, ۳۰ آبان ۱۳۹۶
اوقات شرعی نیمه شب شرعی به افق رشت ۲۳:۱۳
صبح امروز

دهمین اجلاس سراسری مدیران ارشد سازمان بیمه سلامت در رشت آغاز شد

شناسه خبر : ۶۳۰۴ - سه شنبه ۱۱ خرداد ۱۳۹۵ - ۰۹:۱۶

اجتماعی > پزشکی سلامت > تیتر یک

دهمین اجلاس سراسری مدیران ارشد سازمان بیمه سلامت به مدت سه روز در رشت آغاز شد.

مدیرکل بیمه سلامت گیلان صبح امروز در مراسم گشایش دهمین اجلاس سراسری مدیران ارشد سازمان بیمه سلامت در محل هتل کادوس رشت با قدردانی از تلاش محمدجواد کبیر مدیر عامل سازمان بیمه سلامت ایران اظهار کرد: سازمان بیمه سلامت ایران با تدوین اهداف راهبردی و اهداف عملیاتی زمینه بروز و اجرای نامگذاری اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل توسط مقام معظم رهبری در سال 95 را فراهم کرده است.
علی اکبری افزود: تمام تلاش دولت بر این است که شرایط به گونه‌ای تغییر کند که مردم خوب کشور در آسایش و رفاه باشند و مشکلات آنها در حوزه سلامت برطرف شود.
وی درباره بیماران خاص نیز بیان کرد: سال گذشته برای بیماران مذکور مبلغ 26 میلیارد و 500 میلیون تومان بابت هزینه‌های بستری و سرپایی و دارویی در گیلان پرداخت شده است.
مدیرکل بیمه سلامت گیلان با بیان اینکه به ازای هر بیمار خاص ماهانه 800 هزار تومان و در مجموع 9 میلیون و 600 هزار تومان برای هر کدام از این بیماران در سال 94 پرداخت شده است.
اکبری به وجود یک میلیون و 533 هزار بیمه شده در گیلان اشاره کرد و یادآور شد: سال گذشته 400 میلیارد تومان هزینه بابت بستری و سرپایی و دارویی در گیلان پرداخت شده است.
دهمین اجلاس سراسری مدیران ارشد سازمان بیمه سلامت 11 تا 13 خردادماه به مدت سه روز در هتل کادوس رشت در حال برگزاری است.
برچسب ها
مطالب بیشتر
ارسال نظر

ارسال دیدگاهی در این باره