شنبه, ۴ آذر ۱۳۹۶
اوقات شرعی اذان صبح به افق رشت ۰۵:۳۰
معاون هماهنگی دانشگاه آزاد اسلامی گیلان:

معاونان دانشجویی پاسخگوی مطالبات دانشجویان باشند

شناسه خبر : ۱۷۱۵ - سه شنبه ۲ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ۰۰:۰۰

دانش و فن آوری

معاون هماهنگی دانشگاه آزاد اسلامی گیلان نظارت هر چه بیشتر معاونان دانشجویی بر خوابگاه‌ها و سلف سرویس‌ها را مورد تاکید قرار داد و گفت: معاونان دانشجویی باید پاسخگوی مطالبات دانشجویان باشند.

حجت‌الاسلام سید علی میرابراهیمی در جلسه مشترک معاونان آموزشی و دانشجویی واحدها و مراکز آموزشی دانشگاه‌های آزاد اسلامی گیلان با تبریک میلاد با سعادت حضرت فاطمه زهرا (س) و روز زن، اظهار کرد: حضرت فاطمه زهرا (س) انسانی است که ائمه اطهار (ع) هم با شنیدن نام ایشان با عزت، احترام و افتخار یاد می‌کردند.
وی فعالیت در امر آموزش را کار انبیا دانست و افزود: امیدواریم بتوانیم دانش را با تزکیه همراه کنیم تا علم ما وسیله‌ای برای هدایت دیگران باشد.
معاون هماهنگی دانشگاه آزاد اسلامی گیلان برنامه‌ریزی مناسب و ارائه راهکارهای جدید را در کیفیت آموزشی و خدمات دانشجویی مهم دانست و تصریح کرد: باید در راستای تأسیس رشته‌های جدید و رصد روزانه نیازهای واحدها و مراکز آموزشی، رشته‌های جدید افزایش یابد.
وی افزایش تعداد دانشجو در سطح واحدهای دانشگاهی را با توجه به نیاز گیلان برنامه‌ریزی شده دانست و یادآور شد: باید بتوانیم پاسخگوی مطالبات متقاضیان ادامه تحصیل در استان باشیم.
میرابراهیمی نظارت هر چه بیشتر معاونان دانشجویی بر خوابگاه‌ها و سلف سرویس‌ها را مورد تاکید قرار داد و یادآور شد: معاونان دانشجویی باید با بازدید مداوم از خوابگاه‌های دانشجویی و بررسی مشکلات این اماکن و نظارت بر نحوه تهیه غذا و رعایت بهداشت در سلف سرویس واحدها و مراکز آموزشی پاسخگوی مطالبات دانشجویان باشند.

برچسب ها
مطالب بیشتر
ارسال نظر

ارسال دیدگاهی در این باره