شنبه, ۳۰ دی ۱۳۹۶
اوقات شرعی نیمه شب شرعی به افق رشت ۲۳:۳۸
جانشین فرمانده انتظامی گیلان:

طرح‌های هدفمند پلیس امنیت جامعه را ارتقا می‌دهد

شناسه خبر : ۱۵۴۶ - دوشنبه ۷ بهمن ۱۳۹۲ - ۰۰:۰۰

فیلم

جانشین فرمانده انتظامی گیلان گفت: با هدفمندسازی طرح‌های پلیسی امنیت جامعه ارتقا می‌یابد.

بخشعلی کامرانی‌صالح عصر امروز در نشست ساماندهی طرح‌های پاکسازی نقاط‌ آلوده این شهرستان در ستاد انتظامی پلیس گیلان اظهار کرد: با تشدید اقدام‌ها و هدفمندسازی طرح‌های پلیسی، امنیت را در جامعه ارتقا می‌دهیم.
به گفته وی، برطرف شدن نگرانی‌های مردمی درباره ناهنجاری‌ها موجب ارتقای احساس امنیت در جامعه می‌شود.
وی کسب نظر مردمی، شناسایی جغرافیای دقیق جرم را قبل از اجرای عملیات پلیسی از اولویت‌های اصلی وظایف پلیس برشمرد و افزود: برای رسیدن به اهداف مشخص باید عملیات پاکسازی را به صورت دقیق به مرحله اجرا درآورد.
جانشین فرمانده انتظامی گیلان پاکسازی نقاط آلوده منطقه رشت را به دلیل تراکم جمعیتی و وجود حاشیه‌نشینی مهم دانست و تصریح کرد: طرح‌های پاکسازی نقاط آلوده رشت را تا کسب نتیجه استمرار می‌دهیم.
وی ارتقای احساس امنیت جامعه را در ملموس بودن حضور به موقع پلیس در صحنه عنوان کرد و از روسای پلیس‌های تخصصی و فرمانده انتظامی رشت خواست تا نقاط آلوده را دقیقاً شناسایی کرده و ضمن پاکسازی و برخورد با مجرمان محیط را برای اشخاص ناهنجار ناامن کنند.
کامرانی‌صالح خاطرنشان کرد: فعالیت موثر پلیسی، تعامل سازمان‌ها و دستگاه‌های امنیتی، فرهنگی و آموزشی، احساس مسئولیت در جامعه افزایش احساس امنیت را به دنبال دارد.
وی از مردم گیلان خواست تا ضمن همکاری با پلیس در امنیت جامعه مشارکت داشته باشند و اخبار و اطلاعات خود را مرکز فوریت‌های پلیسی 110 اطلاع دهند.

برچسب ها
مطالب بیشتر
ارسال نظر

ارسال دیدگاهی در این باره