سه شنبه, ۲۱ آذر ۱۳۹۶
اوقات شرعی نیمه شب شرعی به افق رشت ۲۳:۱۹
نماینده مردم رودسر و املش در مجلس شورای اسلامی:

ما نباید از پاسخگویی به مطالبات ورزشی بانوان غفلت کنیم

شناسه خبر : ۱۲۲۳۳ - یکشنبه ۱۲ آذر ۱۳۹۶ - ۰۸:۳۰

اجتماعی > تیتر یک > ورزشی

نماینده مردم رودسر و املش در مجلس شورای اسلامی با اشاره به ظرفیت جامعه ورزشی بانوان گفت: ما نبایستی از پاسخگویی به مطالبات ورزشی بانوان غفلت کنیم.

اسدالله عباسی روز شنبه در مراسم افتتاح سالن پینگ‌پنگ این شهرستان اظهار کرد: تندرستی، نشاط و سلامتی جامعه با توجه به ورزش ممکن می‌شود.
وی افزود: ریشه عشق، ایمان، غیرت، مروت، مردانگی و جوانمردی در ورزش نهفته است و بایستی با برنامه‌ریزی در بحث منابع انسانی در این راستا کار شود.
نماینده مردم رودسر و املش در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اجرای آمایش سرزمینی تصریح کرد: با آمایش سرزمینی می‌توان مناطق مختلف را دسته‌بندی و استعدادهای مناطق را شناسایی کرد.
وی به برنامه‌ریزی یک فرد از دوران کودکی تا بزرگ‌سالی بر اساس استعدادهای آنان اشاره کرد و افزود: برنامه‌ریزی برای ورزش و آینده شغلی جوانان نکات مهمی هستند که نبایستی غفلت کرد اما متأسفانه در دهه اخیر با خیل عظیمی از جوانان بااستعدادهای بسیار خوب و دارای تخصص‌های بسیار ارزنده امام قادر نیستیم برایشان شغل ایجاد کنیم و اگر ۲۰ سال گذشته به این مسئله فکر می‌کردیم به اینجا نمی‌رسیدیم.
عباسی به استعدادیابی ورزشی جوانان و نوجوانان املشی تأکید کرد و گفت: بایستی از ظرفیت‌های ورزشی سایر دستگاه‌ها برای رشد و پیشرفت ورزش شهرستان استفاده کنیم.
وی با اشاره به ظرفیت جامعه ورزشی بانوان گفت: ما نبایستی از پاسخگویی به مطالبات ورزشی بانوان غفلت کنیم.

برچسب ها
مطالب بیشتر
ارسال نظر

ارسال دیدگاهی در این باره