شنبه, ۳۰ دی ۱۳۹۶
اوقات شرعی نیمه شب شرعی به افق رشت ۲۳:۳۸
استاندار گیلان:

مشکلات در آستارا بسیار گسترده است

شناسه خبر : ۱۲۲۱۷ - سه شنبه ۹ آبان ۱۳۹۶ - ۱۲:۵۷

اجتماعی > اقتصادی

استاندار گیلان مشکلات در شهرستان آستارا بسیار گسترده و وسیع دانست و گفت: : منابع ما به لحاظ مالی و امکاناتی محدود بوده و آن را باید صحیح و در جای مناسب هزینه کرد.

مصطفی سالاری پیش از امروز در نشست هم‌اندیشی با بخشداران، شهرداران، دهیاران و روسای شوراهای اسلامی شهر و روستا در سالن اجتماعات فرمانداری این شهرستان اظهار کرد: مشکلات در شهرستان آستارا بسیار گسترده و وسیع است.
استاندار گیلان با بیان اینکه سد لاستیکی و بیمارستان ۱۳۲ تختخوابی شهرستان آستارا باید در اولویت پروژه‌ها و مشکلات این شهرستان قرار گیرد، تصریح کرد: منابع ما به لحاظ مالی و امکاناتی محدود بوده و باید آن را صحیح و در جای مناسب هزینه کرد.
وی با اشاره به اینکه با یک مجوز و رفع مانع می‌توان به واسطه بخش خصوصی اقدامات تأثیرگذاری در سطح شهرستان آستارا انجام داد، خاطرنشان کرد: مشکلات بیمارستان ۱۳۲ تختخوابی این شهرستان باید به مدیران استانی منتقل شود تا آن‌ها از استان این مشکلات را پیگیری و برطرف کنند.
سالاری با بیان اینکه هدف از برگزاری این نشست‌ها شنیدن حرف مردم و برطرف کردن مشکلات آن‌ها است تا رضایت مردم کسب شود، گفت: اگر در برطرف کردن مشکلات مردم موانع و کمبود امکانات وجود دارد باید آن را با صداقت به مردم منعکس کنیم.
استاندار گیلان با اشاره به اینکه سرمایه‌گذاری و ویلاسازی باید با هدف ارتزاق صورت گیرد و از مدیران ذی‌مدخل انتظار داریم نسبت به ویلاسازی‌های شخصی به‌هیچ‌وجه کمک نکنند، گفت: با ویلاسازی‌های شخصی به جد مخالف بوده و باید این ویلاسازی‌ها محدود و منع شوند.
وی مرزی بودن شهرستان آستارا را یک اولویت مهم برای این شهرستان دانست و خاطرنشان کرد: در خصوص مرزی بودن شهرستان آستارا از سوی نماینده مردم این شهرستان در مجلس شورای اسلامی پیگیری‌های تاثیرگذاری انجام شده و امیدواریم مردم از مرزی بودن شهرستان آستارا نهایت استفاده را ببرند.
غبارروبی و عطرافشانی مذار شهدا، بازدید از تالاب استیل عباس‌آباد، بازدید از پل کشاورز و افتتاح یک واحد تحت‌عنوان شیرآلات صنعتی در شهرک صنعتی به متراژ سه‌هزار متر با سرمایه‌گذاری ۳۰ میلیارد ریال از دیگر برنامه‌های سفر یک‌روزه استاندار به شهرستان آستارا بود.

برچسب ها
مطالب بیشتر
ارسال نظر

ارسال دیدگاهی در این باره