شنبه, ۳۰ دی ۱۳۹۶
اوقات شرعی نیمه شب شرعی به افق رشت ۲۳:۳۸
فرمانده انتظامی گیلان:

پیروزی‌های جبهه مقاومت، غلبه خون بر شمشیر بود

شناسه خبر : ۱۲۲۱۴ - دوشنبه ۸ آبان ۱۳۹۶ - ۱۵:۵۶

اجتماعی

فرمانده انتظامی استان گیلان گفت: پيروزي‌هاي جبهه مقاومت، غلبه خون بر شمشير بود.

سردار محمدرضا اسحاقی در همایش بزرگ فرماندهان انتظامی و سپاه قدس گیلان اظهار کرد: پیروزی‌های جبهه مقاومت در سوریه غرورآفرین بود که این پیروزی‌ها، غلبه خون بر شمشیر بود.
وی با گرامیداشت یاد درگذشتگان زلزله کرمانشاه، افزود: مردم ایران بافرهنگ غنی بسیجی به‌سرعت به یاری آسیب‌دیدگان شتافتند.
فرمانده انتظامی استان گیلان ضعف‌های جدی جامعه در مسائل اجتماعی و اقتصادی را از عوامل سوق پیدا کردن بخش کوچکی از مردم به بزه برشمرد و گفت: رفع‌ این ضعف‌ها با نگاه و فرهنگ بسیجی، تاثیر شگرفی بر آمار جرایم در کشور خواهد داشت‌.
اسحاقی با اشاره به اینکه حفظ دستاوردهای انقلاب اسلامی از همان ابتدای انقلاب بر عهده سپاه بوده است، تصریح کرد: سپاه هم همانند نیروی انتظامی ارتباط بی‌واسطه‌ای با لایه‌های مختلف جامعه دارد.
این مقام ارشد انتظامی گیلان با تأکید بر اینکه سطح تعامل نیروی انتظامی و سپاه باید هر روز کاربردی‌تر و علنی‌تر شود، خاطرنشان کرد: نتیجه این تعامل در زندگی مردم آشکار خواهد شد.
وی با اشاره به عزم و اراده ناجا برای جذب افرادی با نگرش بسیجی در این سازمان، افزود: در گزینش نیروی انتظامی نباید تنها نگرش شغلی وجود داشته باشد.
فرمانده انتظامی استان گیلان با بیان اینکه جلسات و نشست‌های تعاملی باید کاربردی باشند، تصریح کرد: پایش‌های اطلاعاتی در مورد چالش‌های اجتماعی در حوزه ماموریتی نتیجه مفیدتری را در این نشست‌ها رقم خواهد زد.
اسحاقی بحث پشتیبانی اطلاعاتی از ماموریت‌های پلیس را مهم ارزیابی کرد و افزود: پلیس از ظرفیت پایگاه‌های بسیج برای پشتیبانی اطلاعاتی استفاده می‌کند.
این مقام ارشد انتظامی با اشاره به راه‌اندازی گشت محله در استان گیلان با تعامل نیروی انتظامی و سپاه، خاطرنشان کرد: گشت محله می‌تواند میزان جرایم استان را به شکل قابل‌توجهی کاهش بدهد.
فرمانده انتظامی استان گیلان ارتباط مستمر و برگزاری جلسات اخوت میان فرماندهی انتظامی استان و فرماندهی سپاه قدس استان را مفید برشمرد و گفت: این جلسات باید هدفمند و نتیجه‌بخش باشند.

برچسب ها
مطالب بیشتر
ارسال نظر

ارسال دیدگاهی در این باره