شنبه, ۳۰ دی ۱۳۹۶
اوقات شرعی نیمه شب شرعی به افق رشت ۲۳:۳۸
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان:

سرعت انتشار خبر در گیلان کمتر از پنج دقیقه است

شناسه خبر : ۱۲۲۰۷ - شنبه ۲۷ آبان ۱۳۹۶ - ۱۴:۲۵

اجتماعی > تیتر یک

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان گفت: سرعت خبر بسیار مهم است و در استان گیلان کمتر از پنج دقیقه است.

فیروز فاضلی در دیدار با مدیرکل استان‌های خبرگزاری فارس اظهار کرد: ۳۳ خبرگزاری فعال در استان گیلان در حال فعالیت است که یکی از خبرگزاری‌های تأثیرگذار، به‌روز و فعال؛ خبرگزاری فارس گیلان می‌باشد و هر کاری برای خبرگزاری فارس انجام شود برای کل استان انجام‌شده است.
وی با اشاره به سوابق افشاری گفت: انتخاب خوبی در مسئولیت خبرگزاری فارس گیلان انجام‌شده است و از مسئولین گذشته این خبرگزاری در استان گیلان نیز قدردانی می‌کنم.
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان افزود: ۹ روزنامه و ۹۹ پایگاه خبری دارای مجوز در استان گیلان در حال فعالیت است که پس از تهران رتبه دوم کشور را داریم.
فاضلی بابیان اینکه سرعت خبر بسیار مهم است و در استان گیلان کمتر از پنج دقیقه است، تصریح کرد: هم آویختگی در بین نسل جوان و فرهیخته در استان گیلان شکل‌گرفته و تعامل خوبی بین آن‌ها وجود دارد.
وی بیان کرد: رسانه‌ها در تبادل اخبار به‌صورت عملی یکدیگر را مدیریت می‌کنند و این موضوع در استان گیلان به‌خوبی مشاهده می‌شود.
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان بابیان اینکه رسانه‌ها جامعه را رصد می‌کنند، گفت: رسانه‌های دیداری، مطبوعات و پایگاه‌های خبری، نقش بسیار مؤثری در پویایی جامعه دارند و تمام تلاش من برای فعالیت روان این رسانه ها می باشد.

برچسب ها
مطالب بیشتر
ارسال نظر

ارسال دیدگاهی در این باره