شنبه, ۳۰ دی ۱۳۹۶
اوقات شرعی نیمه شب شرعی به افق رشت ۲۳:۳۸
نائب رئیس کمیسیون حمل‌ونقل و ترافیک شورای رشت:

تردد خودروها در پیاده راه ضابطه‌مند شود

شناسه خبر : ۱۲۲۰۵ - شنبه ۲۷ آبان ۱۳۹۶ - ۱۱:۲۲

اجتماعی > پربازدیدترین > تیتر یک

نائب رئیس کمیسیون حمل‌ونقل و ترافیک شورای رشت گفت: اخیراً شاهد افزایش تردد خودروهای شخصی در پیاده راه فرهنگی رشت هستیم و این موضوع باید ضابطه‌مند شود.

رضا رسولی اظهار کرد: پیاده راه فرهنگی رشت با اهداف مشخص اجرایی شد و افزایش عبور و مرور خودروها در آن با اهداف تعیین‌شده مغایرت دارد.
وی افزود: اگر قرار باشد که خودروها این‌گونه آزادانه در پیاده راه تردد کنند بنابراین احداث پیاده راه چه ضرورتی می‌تواند داشته باشد.
نائب رئیس کمیسیون حمل‌ونقل و ترافیک شورای رشت با اشاره به راه‌اندازی مرکز کنترل ترافیک گفت: تجهیزات موردنیاز راه‌اندازی مرکز کنترل ترافیک فراهم‌شده و امیدوارم با گرفتن کد گذرواژه توسط ناجا هر چه سریع‌تر شاهد راه‌اندازی و بهره‌برداری از آن باشیم.
رسولی با ابراز تأسف از حذف سیستم انبوه بر در طرح جامع ترافیک رشت بیان کرد: مدیر واحد مطالعات ترافیک شهرداری رشت در این خصوص کم‌کاری نموده و این اشتباه موجب شد که تا ده سال آینده امتیاز داشتن انبوه بر شامل تراموا و…از رشت گرفته شود.
وی تصریح کرد: احساس می‌کنم اقداماتی که منجر به حذف سیستم انبوه بر رشت تا ده سال آینده شده است عمدی است و امیدوارم این موضوع به‌طورجدی بررسی و پاسخ قانع‌کننده‌ای از سوی واحد مذکور داده شود.

برچسب ها
مطالب بیشتر
ارسال نظر

ارسال دیدگاهی در این باره