سه شنبه, ۲۱ آذر ۱۳۹۶
اوقات شرعی نیمه شب شرعی به افق رشت ۲۳:۱۹
عضو شورای اسلامی شهر رشت:

با سکوت شورا در برابر تخلفات مخالفم

شناسه خبر : ۱۲۱۸۹ - دوشنبه ۲۹ آبان ۱۳۹۶ - ۲۱:۳۰

اجتماعی > تیتر یک

عضو شورای اسلامی شهر رشت گفت: تخلفات و نامه‌نگاری‌هایی که اخیراً در شهرداری رشت اتفاق افتاد موجب شد که رشت در تمام دنیا به تمسخر گرفته شود و با سکوت شورا در مواجه با چنین مباحثی مخالفم.

حامد عبداللهی با تبریک به مناسبت حلول ماه ربیع‌الاول اظهار کرد: متأسفانه تخلفات متعددی در قالب نامه‌نگاری‌های عجیب‌وغریب، ورود بستگان نزدیک سرپرست سابق به شهرداری رشت و… اتفاق افتاد و در این راستا تعدادی از همکاران شورایی واکنش نشان دادند و مابقی سکوت اختیار نمودند.
وی در خصوص فعالیت مشاوران شورای رشت بیان کرد: برخی از همکاران شورایی درباره فعالیت مشاوران شورای رشت مدام سروصدا و جنجال به راه می‌اندازند اما در مواجه با ورود افراد منتصب به سرپرست و…به بدنه شهرداری رشت سکوت کرده‌اند.
عضو شورای اسلامی شهر رشت با اذعان به اینکه مشاوران شورای رشت فرزندان همین شهر هستند تصریح کرد: بنده معتقدم اگر بتوانیم شرایط اشتغال برای جوانان رشتی را فراهم کنیم باید به خود ببالیم.
وی افزود: قرار داد همکاری مشاوران فعلی شورا مربوط به شورای چهارم است و بعد از اتمام سال جاری در خصوص ادامه فعالیت آنان با نظر تمامی اعضای شورا باید تصمیم‌گیری شود.
عضو شورای اسلامی شهر رشت در خاتمه بابیان اینکه باید از توانمندی مشاوران شورا استفاده شود گفت: افرادی که در جایگاه مشاور شورا عملکرد مؤثر و مثبتی ندارند باید تعیین تکلیف شوند.

برچسب ها
مطالب بیشتر
ارسال نظر

ارسال دیدگاهی در این باره