سه شنبه, ۲۱ آذر ۱۳۹۶
اوقات شرعی نیمه شب شرعی به افق رشت ۲۳:۱۹
فرماندار شهرستان آستارا :

شهرک صنعتی آستارا با مشکل آب، برق، گاز و راه مواجه است

شناسه خبر : ۱۲۱۷۷ - پنج شنبه ۲ آذر ۱۳۹۶ - ۱۱:۳۰

اجتماعی > اقتصادی > تیتر یک

فرماندار شهرستان آستارا با اشاره به اینکه مشکلات مختلفی در شهرک صنعتی این شهرستان از ادوار گذشته وجود داشته که برای رفع این مشکلات باید همه مسئولان استانی و شهرستانی همت کنند، گفت: سرمایه‌گذار در شهرک صنعتی شهرستان آستارا با مشکلاتی نظیر آب، برق، گاز و راه مواجه است.

یونس رنجکش با اشاره به مشکلات شهرک صنعتی این شهرستان واقع در روستای هودول اظهار کرد: مشکلات مختلفی در این شهرک از ادوار گذشته وجود داشته که برای رفع این مشکلات باید همه مسئولان استانی و شهرستانی همت کنند.
وی با بیان اینکه سرمایه‌گذار در شهرک صنعتی شهرستان آستارا با مشکلاتی نظیر تأمین آب، برق، گاز، راه آسان جهت دسترسی و تسهیلات مواجه است، تصریح کرد: چندی پیش، مدیرعامل شهرک‌های صنعتی استان گیلان در جریان بازدید از مکان مذکور، دستور برطرف کردن مشکل آب و آسفالت راه آن را داده بودند.
فرماندار شهرستان آستارا محدودیت‌های موجود در این شهرستان بابت تأمین زمین و گسترش فضای شهرک صنعتی را از جمله مشکلات پیش‌روی دانست و خاطرنشان کرد: از همه فضاهای موجود واحدهای استقرار یافته در شهرک صنعتی شهرستان آستارا استفاده کامل نمی‌شود.
رنجکش بروکراسی‌های اداری و کاغذبازی‌ها را مانع جذب سرمایه دانست و بیان کرد: سرمایه‌گذاران در بحث سرمایه‌گذاری بر روی شهرک صنعتی شهرستان آستارا و ایجاد واحدهای جدید یا فعال کردن واحدهای نیمه‌فعال با مشکلات مختلفی به‌ویژه بروکراسی‌های اداری مواجه هستند.

برچسب ها
مطالب بیشتر
ارسال نظر

ارسال دیدگاهی در این باره