شنبه, ۳۰ دی ۱۳۹۶
اوقات شرعی نیمه شب شرعی به افق رشت ۲۳:۳۸
فرماندار شهرستان رشت:

سال گذشته در بحث اعتبارات به بخش لشت نشا کمک مطلوبی صورت نگرفت

شناسه خبر : ۱۱۸۸۰ - دوشنبه ۹ مرداد ۱۳۹۶ - ۰۹:۴۴

اقتصادی

فرماندار شهرستان رشت بابیان اینکه مردم روستاها باید مانند مردم شهر از امکانات برخوردار باشند گفت: سال گذشته در بحث اعتبارات به بخش لشت نشا کمک مطلوبی صورت نگرفت.

سیروس شفقی در جلسه شورای اداری بخش لشت نشا در محل بخشداری با گرامیداشت دهه کرامت اظهار کرد: پروژه‌های بخش لشت نشا باید بر اساس اولویت‌بندی برنامه‌ریزی شود.
وی با اشاره به اینکه سال گذشته در بحث اعتبارات به بخش لشت نشا کمک مطلوبی صورت نگرفت افزود: پروژه‌های این بخش اولویت‌بندی شود تا با توزیع مناسب اعتبارات این طرح‌ها به بهره‌برداری برسند.
وی با اشاره به اینکه باید به سرانه ورزشی و فرهنگی روستاها توجه بیشتری صورت پذیرد، افزود: راه‌اندازی دارالقرآن در روستاها و استفاده از زمین‌های بایر به جهت ایجاد فضاهای ورزشی برای جوانان و نوجوان روستایی در دست بررسی قرار دارد.
شفقی افزود: داشتن پنج هزار نیروی بسیجی، بازوی محکمی برای توسعه فرهنگی بخش لشت نشا محسوب می‌شود.
وی با اشاره به اینکه دولت، سپاه و سایر نهادها همگی خدمتگزار ملت ایران هستند، افزود: با همدلی و هم‌افزایی در بخش‌های مختلف فرهنگی، سیاسی و اجتماعی آنچه نیاز مردم است باید توسط کارگزاران نظام فراهم شود.
فرماندار شهرستان رشت در پایان جلسه شورای اداری بخش لشت از همه مدیران و مسئولین این بخش خواست که پروژه‌های مهم را اولویت‌بندی کرده تا اعتبارات به‌صورت منصفانه تخصیص یابد.

برچسب ها
مطالب بیشتر
ارسال نظر

ارسال دیدگاهی در این باره