شنبه, ۳۰ دی ۱۳۹۶
اوقات شرعی نیمه شب شرعی به افق رشت ۲۳:۳۸
مدیر کل کمیته امداد گیلان:

بیش از ۶۰۰واحد مسکونی به محرومان گیلان تحویل داده شد

شناسه خبر : ۱۱۸۵۶ - سه شنبه ۳ مرداد ۱۳۹۶ - ۱۷:۴۵

اجتماعی > اقتصادی > تیتر یک

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره ) در گیلان گفت: براساس برنامه ریزی های انجام شده برای ساخت یکهزار واحد مسکن مددجویی برای محرومان ، تاکنون افزون بر 600 واحد مسکن مددجویی تحویل صاحبان آن شده است.

علیرضا محمدی روز سه شنبه در حاشیه برگزاری دومین همایش ائمه جمعه گیلان در هتل نرگس زیباکنار اظهار کرد: براساس تفاهم نامه کمیته امداد امام خمینی(ره) و سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و با برنامه ریزی های صورت گرفته در سال گذشته ، ساخت یکهزار واحد مسکونی برای محرومان در دستور کار قرار گرفت.
وی با اشاره به شناسایی افراد محروم و بی بضاعت از سوی کمیته امداد امام خمینی (ره) و واگذاری زمین به سپاه پاسداران برای ساخت مسکن افزود: تاکنون بیش از ۶۰۰ واحد مسکونی تحویل مددجویان شده و در تلاشیم تا پایان نیمه اول امسال تحویل یکهزار واحد مسکونی به پایان رسد.
محمدی با اشاره به رشد جمع آوری زکات فطریه در عید فطر امسال نسبت به سال گذشته تصریح کرد: در سال ۹۵ بیش از ۱۵ میلیارد ریال زکات فطریه از مردم جمع آوری شده بود که این رقم در عید فطر امسال به ۲۵ میلیارد ریال رسید .
وی با تشکر از تلاش ها و همکاری امامان جمعه به عنوان روسای شورای زکات شهرستان ها یادآور شد: بخشی از هزینه های ساخت مسکن محرومان نیز از زکات تامین شده است.

برچسب ها
مطالب بیشتر
ارسال نظر

ارسال دیدگاهی در این باره