شنبه, ۴ آذر ۱۳۹۶
اوقات شرعی اذان صبح به افق رشت ۰۵:۳۰
فرماندار:

مسئولان برای ارتقاء کیفیت نان در آستارا تلاش کنند

شناسه خبر : ۱۱۸۵۳ - یکشنبه ۱ مرداد ۱۳۹۶ - ۰۸:۳۰

اجتماعی

فرماندار بندر آستارا گفت: ارتقاء سطح کیفیت نان در این شهرستان مطالبه عمومی اهالی است و مسئولان مربوطه باید به طور جدی پیگیر تحقق آن باشند.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری آستارا ، یونس رنجکش در بازدید از کارخانه آرد این شهرستان افزود: پخت نان، با کیفیت مطلوب به عوامل متعددی بستگی دارد و یکی از آنها، تامین آرد مناسب است.
وی بر ضرورت تامین آرد مناسب و رسیدگی به وضعیت پخت نانوایان تاکید و اضافه کرد: کارخانه آرد آستارا از ظرفیت های مهم اقتصادی و خدماتی این شهرستان است و باید از آن استفاده شود.
وی اظهار کرد: بر اساس گزارش های رسیده، ارائه گندم نامرغوب به کارخانه آرد از مشکلات نان در آستاراست و مسئولان ادارات جهاد کشاورزی و صنعت معدن و تجارت، باید تامین گندم مرغوب را پیگیری کنند.
رنجکش اضافه کرد: برخورداری از نان با کیفیت حق مردم است ولی در بسیاری از نانوایی های این شهرستان نان با کیفیت پخت نمی شود.
مدیر کارخانه آرد آستارا نیز در این بازدید با اشاره به ظرفیت بالای این کارخانه، علت پایین بودن کیفیت نان را نامرغوب بودن گندم دانست و خواستار تامین گندم با کیفیت برای کارخانه آرد شد.
آستارا با ۹۱ هزار نفر جمعیت و ۲۰۱ نانوایی در منتهی الیه غرب استان گیلان واقع شده و کارخانه آرد این شهرستان سالانه ۹۱ هزار تن گندم را به آرد تبدیل می کند.

برچسب ها
مطالب بیشتر
ارسال نظر

ارسال دیدگاهی در این باره