شنبه, ۴ آذر ۱۳۹۶
اوقات شرعی اذان صبح به افق رشت ۰۵:۳۰
رئیس شورای اسلامی شهر رشت مطرح کرد

جمع‌آوری شهرنت‌های بانک شهر در رشت

شناسه خبر : ۱۱۸۰۲ - سه شنبه ۱۳ تیر ۱۳۹۶ - ۲۰:۵۵

اجتماعی

رئیس شورای اسلامی شهر رشت گفت: شهرنت های بانک شهر که بدون مجوز شورا از مدت‌ها قبل در سطح شهر دایر شده‌اند باید هرچه سریع‌تر جمع‌آوری شوند.

به نقل از روابط عمومی شورای اسلامی رشت، مسعود کاظمی با تأکید بر جمع‌آوری شهرنت های بانک شهر در رشت اظهار کرد: سرپرست شهرداری رشت موظف است هرچه سریع‌ترین موضوع را بررسی و نتیجه را به شورا گزارش دهد.
وی با اشاره به اینکه در دوران حضور ثابت‌قدم بارها در این خصوص به وی تذکر داده شد تصریح کرد: متأسفانه هر بار که این موضوع توسط شورا به شهردار وقت تذکر داده می‌شد وی مدام با موکول کردن این موضوع به‌روزهای آینده نهایتاً هیچ اقدام مؤثری در این خصوص انجام نداد.
رئیس شورای اسلامی شهر رشت با تأکید بر اینکه قانون برای همه یکسان است گفت: ایجاد شهر نت‌های بانک شهر بدون مجوز شورا در بعضی از نقاط رشت موجب تضییع حقوق دیگر بانک‌ها و مؤسسات مالی خواهد شد و این موضوع باید هرچه سریع‌تر ساماندهی شود.
وی با اشاره به سالروز حمله ناوگان آمریکا به هواپیمای مسافربری جمهوری اسلامی ایران خاطرنشان کرد: دوازدهم تیرماه مصادف با سالروز حمله ددمنشانه ناوگان آمریکای جنایتکار به هواپیمای مسافربری جمهوری اسلامی ایران در سال ۶۷ است که طی آن شمار زیادی از هم‌وطنان بی‌گناهمان به شهادت رسیدند.
کاظمی افزود: این اتفاق به لحاظ میزان تلفات انسانی جزو حوادث مرگبار هوایی تلخ است و تمامی ۲۹۰ سرنشین این پرواز شامل ۶۶ کودک جان باختند.
رئیس شورای اسلامی شهر رشت با محکومیت چنین اقداماتی اذعان کرد: دشمنان اسلام و انقلاب بارها تلاش کردند تا با انجام چنین اقداماتی رعب و وحشت در میان مردم ایجاد کنند، اما هر بار به یاری خدا و با هوشیاری و اتحاد مردم نتیجه معکوس داد و موجب شد تا مردم مقاوم‌تر و باانگیزه‌تر به حمایت از آرمان‌های اسلام و انقلاب بپردازند.

برچسب ها
مطالب بیشتر
ارسال نظر

ارسال دیدگاهی در این باره