شنبه, ۴ آذر ۱۳۹۶
اوقات شرعی اذان صبح به افق رشت ۰۵:۳۰
امام جمعه موقت رشت:

آنچه به ملت امید می دهد را نباید دریغ کنیم

شناسه خبر : ۱۱۷۹۹ - دوشنبه ۵ تیر ۱۳۹۶ - ۱۰:۳۵

اجتماعی > تیتر یک > فرهنگی و هنری

امام جمعه موقت رشت، شرکت باشکوه ملت ایران در انتخابات اردیبهشت ماه گذشته را نشان از امیدواری اقشار مختلف مردم به آرمان های امام راحل و انقلاب اسلامی دانست و گفت: آنچه به ملت امید می دهد را نباید دریغ کنیم.

حجت الاسلام اسماعیل پوررضا در جمع نمازگزاران عید سعید فطر در رشت افزود: ما ملتی هستیم که به خاطر استقلال در مقابل قلدرهای عالم ایستاده ایم و افتخار می کنیم که در کشوری مستقل زیر سایه تدابیر حکیمانه ولی فقیه آگاه و عادل زندگی می کنیم.
وی ادامه داد: رئیس جمهوری منتخب مستقر است ، قوه قضاییه و مجلس به خدمت مشغولند و وجود امنیت در کشور جای شکرگزاری دارد و ما اگر تقوا داشته باشیم، این شادی ها را می بینیم .
حجت الاسلام پوررضا تصریح کرد: چرا نباید امواج مثبت شادی و امیدواری مردم از حاکمیت نظام اسلامی را ببینیم؟ اندک انحراف های اخلاقی را نباید جدی بگیریم ، ملت های اسلامی به اقتدار ایران می بالند، ما چرا نباید قدردان باشیم؟ توجه به امنیت و آنچه به ملت امید می دهد را نباید دریغ کنیم و آستانه تحمل اجتماعی خودمان را بالا ببریم .
وی گفت : گفت و گو های هسته ای با موافقت مقام معظم رهبری و همت فرزندان ایران اسلامی انجام شد و ما حالا می بینیم که استکبار به هیچ یک از تعهدات خود پایبند نیست و این درسی ارزشمند برای نسل جدید است.
نماز عید سعید فطر با شرکت انبوه نمازگزاران رشت در مصلی امام خمینی (ره) این شهر برگزار شد .

برچسب ها
مطالب بیشتر
ارسال نظر

ارسال دیدگاهی در این باره