شنبه, ۴ آذر ۱۳۹۶
اوقات شرعی اذان صبح به افق رشت ۰۵:۳۰
مسئول بسیج رسانه رشت:

کارگاه آموزشی “گزارش تصویری” در رشت برگزار می‌شود

شناسه خبر : ۱۱۷۱۸ - یکشنبه ۲۱ خرداد ۱۳۹۶ - ۲۲:۵۹

اجتماعی > فرهنگی و هنری

مسئول بسیج رسانه رشت گفت: کارگاه آموزشی "گزارش تصویری" با حضور عکاسان خبری گیلانی در رشت برگزار می‌شود.

حمیدرضا علیپور بعد از ظهر امروز در نشست شورای کانون بسیج رسانه این شهرستان با بیان اینکه دفتر کانون بسیج رسانه رشت به زودی در ساختمان بسیج در پل بوسار رشت راه‌اندازی می‌شود اظهار کرد: کانون بسیج رسانه شهرستان رشت در رتبه‌بندی کانون‌های بسیج رسانه رتبه درجه یک را به دلیل تعداد اعضا به خود اختصاص داده است.
وی با اشاره به تشکیل انجمن‌های سازمان بسیج رسانه گیلان در کانون مذکور افزود: انجمن عکاسان و ورزشی‌نویسان گیلان در کانون بسیج رسانه رشت تشکیل شده که ره‌اندازی می‌شود.
مسئول بسیج رسانه رشت با اشاره به عضویت بیش از ۶۰درصد خبرنگاران این شهرستان در کانون بسیج رسانه رشت، گفت: از سایر خبرنگاران و اصحاب رسانه رشتی برای عضویت در بسیج رسانه دعوت می‌کنیم.
علیپور با اشاره به آغاز ثبت نام آموزش تخصصی عکاسان خبری گیلانی، تصریح کرد: کارگاه آموزشی “گزارش تصویری”  با حضور عکاسان خبری گیلانی برگزار می‌شود و داوطلبان برای شرکت در این دوره و کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند با شماره ۰۱۳۳۳۱۴۲۳۰۵ تماس حاصل کنند.
وی کارگاه آموزشی “گزارش تصویری”  را شامل کلاس آموزشی و اردوی یک‌روزه عکاسی عنوان و خاطرنشان کرد: اساتید ملی و استانی حوزه عکس در این کارگاه تدریس می‌کنند.
مسئول بسیج رسانه رشت با اشاره به برگزاری دوره‌های تخصصی سواد رسانه‌ای در مساجد و مدارس این شهرستان، اظهار کرد: آماده اعزام اساتید سواد رسانه‌ای به اداره‌ها و نهادهای دولتی و خصوصی، هیئت‌های مذهبی و سایر نهادهای عمومی و خصوصی هستیم.

برچسب ها
مطالب بیشتر
ارسال نظر

ارسال دیدگاهی در این باره