سه شنبه, ۳ بهمن ۱۳۹۶
اوقات شرعی نیمه شب شرعی به افق رشت ۲۳:۳۹
عضو شورای اسلامی شهر رشت :

مستقل انقلابی وارد عرصه انتخابات خواهم شد

شناسه خبر : ۱۰۶۷۳ - شنبه ۵ فروردین ۱۳۹۶ - ۱۴:۰۷

اجتماعی > تیتر یک > سیاسی

عضو شورای اسلامی شهر رشت گفت: مسئولین باید اشتغال جوانان را جدی بگیرند و توجه بیشتری به زیر ساخت ها و تقویت اقتصاد کشور داشته باشند و در سایه اقدام وعمل به فکر رفاه و آسایش بیشتر مردم باشند .

فاطمه شیرزاد در مورد انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا در رشت ،ضمن تبریک نوروز ۹۶ که توسط مقام معظم رهبری سال ” اقتصاد مقاومتی ، تولید و اشتغال نامگذاری شده اظهار کرد: مسئولیت پذیر بودن و وفاداری به اصول و ارزش های ناب اسلامی , پاکدستی همراه با خدمت صادقانه به مردم همراه با تعهد و تخصص و امانتداری بخشی از ویژگی های یک نماینده اصلح در پارلمان محلی است که مردم با ید در انتخابات پیش رو به آن توجه کنند.
فاطمه شیرزاد در ادامه در خصوص انتخاب کاندیداهای اصلح برای نمایندگی شوراهای اسلامی شهر و روستا بیان داشت : قطعأ مردم با حضور پرشور و حداکثری پای صندوق های رای یکبار دیگرباعث ترس و هراس دشمن خواهند شد .
شیرزاد با تبریک سال نو به خانواده های معظم شهدا جانبازان آزادگان و رزمندگان هشت سال دفاع مقدس و گرامیداشت یاد و خاطره شهدای مدافع حرم بیان داشت :امروز امنیت آن سوی مرزهای کشورمان به واسطه حضور جوانان دلیر و شجاعی است که با تلاش های خستگی ناپذیر و حضور انقلابی خود باعث نا امیدی و شکست دشمن و اقتدار کشور می شوند.
شیرزاد در ادامه افزود: مادران شهدا مظهر مقاومت و شکیبایی و اقتدار نظام هستند.

وی ادامه داد: من عروس خانواده شهیدان مهدی و محمود نهی قناد هستم و ۲۷سال زندگی با مادر گرانقدر شهیدان نهی قناد برای من درس بسیار بزرگی بود.
ایشان همواره در مسائل مختلف به من کمک فکری و معنوی میکنند شیرزاد افزود: مادران شهدا همواره تأکید دارند که خدمت صادقانه به مردم و پشتیبانی از ولایت فقیه خواسته شهدا ست که باید مورد توجه همگان خصوصا مدیران و نمایندگان قرار گیرد.
فاطمه شیرزاد گفت : توجه به منافع مردم و توسعه شهر رشت همیشه در اولویت کارهایم بوده و هست. متأثر از هیچ جناحی نبوده ام وروحیه من روحیه انقلابی و خدمتگزاری به مردم بوده است.

وی تأکید کرد: ان شاالله به صورت مستقل انقلابی واردعرصه انتخابات خواهم شد.
عضو شورای اسلامی شهر رشت با اشاره به این نکته که شورا های اسلامی نباید وارد مباحث سیاسی شوند ، تصریح کرد: در تصمیم گیری های مدیریت شهری همیشه مشورت با صاحبنظران و دلسوزان متعهد برای من مهم بوده اما در تصمیم گیری های نهایی همیشه مستقل و منطقی همراه با عقلانیت بدور از سیاسی کاری تصمیم گرفتم . شورای شهر یک نهاد مردمی است و جایگاهی برای سیاسی کاری نیست.
فاطمه شیرزاد ضمن تقدیر و تشکر از صبر وحوصله مردم فهیم و شریف شهر رشت در راستای اجرای پروژه های مدیریت شهری در دوره چهارم ادامه داد: توسعه و تحول شهر رشت خواسته مردم است.ِ شهر رشت نیاز به مدیریت عمل گرایانه دارد.
شیرزاد توسعه و آبادانی شهرو خدمت صادقانه همراه با اقدام وعمل را مطالبه مردم از کاندیداها ی شورای اسلامی شهر در دوره پنجم برشمرد و اضافه کرد:افرادی که وارد شوراهای اسلامی شهرو روستا می شوند به فکر مردم باشند و منافع مردم و شهر و قانون مداری را در اولویت کارهایشان قرار دهند.
عضو شورای اسلامی شهر رشت وفاداری به انقلاب اسلامی و آرمان های حضرت امام خمینی (ره) و شهدا و منویات رهبر معظم انقلاب را از اصولی مهم در عرصه خدمت به نظام و مردم دانست.
فاطمه شیرزاد در خاتمه بیان داشت: حضور و مشارکت حداکثری مردم پای صندوق های رای در ۲۹ اردیبهشت ۹۶ ضامن اقتدار کشورو سربلندی نظام است.

برچسب ها
مطالب بیشتر
ارسال نظر

ارسال دیدگاهی در این باره