سه شنبه, ۳ بهمن ۱۳۹۶
اوقات شرعی نیمه شب شرعی به افق رشت ۲۳:۳۹
مدیر کل میراث فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری گیلان خبر داد

راه‌اندازی تورهای گیلان‌گردی در گیلان

شناسه خبر : ۱۰۶۰۹ - پنج شنبه ۳ فروردین ۱۳۹۶ - ۱۸:۳۴

اجتماعی > گردشگری

مدیر کل میراث فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری گیلان از راه‌اندازی تورهای یکروزه گیلان‌گردی با موضوعات مذهبی، فرهنگی، تاریخی و تفریحی در این استان طی ایام نوروز جاری خبر داد.

رضا علیزاده با اشاره به استقبال مسافران نوروزی از گیلان اظهار کرد: گیلان دارای ظرفیت‌های بسیار جذاب گردشگری بوده و مقصد بسیاری از گردشگران در طول سال است.
وی از راه‌اندازی تورهای یکروزه گیلان‌گردی با موضوعات مذهبی، فرهنگی، تاریخی و تفریحی در این استان طی ایام نوروز جاری خبر داد و گفت: شناساندن نقاط گردشگری از جمله اهداف راه‌اندازی تورهای گیلان‌گردی است.
مدیر کل میراث فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری گیلان برپایی نمایشگاه‌های سوغات در نقاط مختلف استان و عرضه اقلام صنایع‌دستی با قیمتی مناسب را از دیگر برنامه‌های این نهاد طی ایام نوروز جاری ذکر کرد.
وی جنگل و ساحل زیبای گیسوم و بازدید از کارگاه‌های سفالگری و گلیم‌بافی تالش، آبشار زیبای ویسادار و بازدید از کارگاه‌های نازک‌کاری و تراش شیشه آستارا، آبشار زیبا لونک و بقعه شیخ زاهد لاهیجان و بازدید از کارگاه‌های لباس محلی سیاهکل، حصیربافی لاهیجان و مروار بافی آستانه‌اشرفیه را از برنامه‌های گیلان‌گردی عنوان کرد.

برچسب ها
مطالب بیشتر
ارسال نظر

ارسال دیدگاهی در این باره