سه شنبه, ۳ بهمن ۱۳۹۶
اوقات شرعی نیمه شب شرعی به افق رشت ۲۳:۳۹

تیم کاراته اراک قهرمان کاتای بزرگسالان کشور و انتخابی تیم ملی شد

شناسه خبر : ۱۰۱۴۵ - چهارشنبه ۲۰ بهمن ۱۳۹۵ - ۲۰:۰۸

ورزشی

مسابقات کاراته قهرمانی بزرگسالان کشور و انتخابی تیم ملی ، سه شنبه شب با برتری تیم شهرداری اراک در بخش کاتا در رشت پیگیری شد.

در جریان این رقابت ها ، تیم شهرداری اراک توانست با غلبه برابر رقبای خود ، عنوان قهرمانی بخش کاتا(فرم) این دوره از مسابقات را به خود اختصاص دهد.
همچنین تیم کاتای آذربایجان شرقی در مکان دوم این رقابت ها قرار گرفت و تیم تهران نیز مقام سوم مسابقات کاتای قهرمانی بزرگسالان کشور و انتخابی تیم ملی را تصاحب کرد.
در رقابت های انفرادی بخش کاتای مسابقات کاراته قهرمانی بزرگسلان کشور و انتخابی تیم ملی ، ابوالفضل شهجردی از استان مرکزی به عنوان قهرمانی رسید ، علی زند دیگر کاراته کار استان مرکزی در مکان دوم قرار گرفت ، امیربهادر تدین از تهران و جاوید بهمن جاه از فارس به طور مشترک سوم شدند.
در رقابت های بخش مبارزه که کاراته کاران در روز اول در وزن ۵۵- کیلوگرم با هم رقابت کردند ، مجید حسنی نیا از قزوین با برتری برابر حریفان خود بر سکوی قهرمانی این وزن ایستاد.
همچنین محمد قاسمی از استان گیلان عنوان نایب قهرمانی این وزن را به خود اختصاص داد ، وحید حسنی پور از گیلان و میعاد یاری از البرز به طور مشترک عنوان سوم رقابت های وزن ۵۵- کیلوگرم را کسب کردند.
رقابت های کاراته قهرمانی بزرگسالان کشور و انتخابی تیم ملی ، از صبح سه شنبه با حضور حدود ۶۵۰ کاراته کار از سراسر کشور در سالن تختی مجموعه ورزشی شهید عضدی رشت آغاز شده است .
مسابقات کاراته قهرمانی بزرگسالان کشور و انتخابی تیم ملی ، به مدت سه روز در رشت ادامه خواهد یافت و کاراته کاران حاضر در این دوره از رقابت ها ، در روز دوم در بخش مبارزه و اوزان ۶۰- کیلوگرم و ۶۷- کیلوگر با هم به رقابت می پردازند و در روز پایانی این مسابقات نیز ، کاراته کاران اوزان ۷۵- کیلوگرم ، ۸۴- کیلوگرم و ۸۴+ کیلوگرم با هم به رقابت خواهد پرداخت.
در پایان این رقابت ها نیز ، نفرات برتر اوزان مختلف رقابت های بخش کاتا و مبارزه ، به اردوی تیم ملی کاراته بزرگسالان ایران دعوت خواهند شد.

برچسب ها
مطالب بیشتر
ارسال نظر

ارسال دیدگاهی در این باره